CheapJohn kérdése:
Miért tart ilyen sokáig?
Figyelt kérdés
Több mint 2 hete utaltam a pénzt, postán keresztül, és még az illető nem kapta meg , a postán a nő kb fél óra után kinyögte, hogy a rendszerben az van , hogy elküldve, és ennyivel el is intézte.2013. júl. 2. 22:48
1/2 anonim válasza:
Na és arra milyen bizonyíték van, hogy az illetőhoz nem érkezett meg?
Az, hogy azt mondta neked...?
2/2 anonim válasza:
Belföldi postautalvány esetében, rögzítésre kerül a felvétel ideje és helye, valamint a kézbesítő postán az átvétel elismerése. Menet közben sehol sem rögzítik. Ergó ha csak az szerepelt, hogy felvette a kezelő, akkor 2 eset lehetséges:
1. elveszett menet közben
2. a címzett nem vette át. lehet, hogy nem volt otthon, amikor vitte a kézbesítő, a postára még nem ment be érte. 10 munkanap után visszaküldik a pénzt a feladónak.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!