Hol fogok hitelt kapni?

Figyelt kérdés

Februárban betöltöm a 21. életévem ,és arra már lesz 6 hónapos munka viszonyom is. Már 19 éves korom óta dolgozok,most voltam először munkanélküli 3 hetet,azért csak kevés munkaviszonyom lesz,mert nemrég kezdtem egy új helyen.

Az OTP-nél vezetem a bankszámlám,de azt halottamh ott máér csak 23 éves kortól lehet pénzt felvenni.

ne azt irjátok h nem kéne felvennem,hanem azt h milyen lehetőségeim lesznek,vagy vannak e esetleg már most is vmi.Személyi kölcsönre gondoltam


2009. okt. 5. 12:01
 1/4 anonim válasza:
Ha nincs folyamatosan 1éves munkaviszonyod,nem hiszem hogy vehetsz fel kölcsönt.
2009. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt nem hallottam,hogy 23 éves kortól lehet csak kölcsönt igényelni(lehet,hogy igaz,nem tudom),de azt tudom,hogy 1 év folyamatos munkaviszony kell..
2009. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hitelt csak 1 év munkaviszonnyal lehet felvenni, és úgy tudom, jelenleg 1 év folyamatos munkaviszony után. OTP-nél lehet a számlát bővíteni A kerettel, ami hasonlít a hitelkártyához. Viszont a pénzt sem a két szép szemedért kapod, ami ajánlok, kitartás, önfegyelem, no hitel.
2009. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tavaly kaptam volna az Unicredit banktól hitelt,fél éves munkaviszonnyal,de a korom miatt el utasítottak.
2009. okt. 6. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!