Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 200. 000 Forintot szeretnék...

200. 000 Forintot szeretnék felvenni,2 éve dolgozom, tudnák kezes nélkül így szerezni hitelt?

Figyelt kérdés

Nettó jövedelmem havi 110 ezer Forint,2 éve dolgozom.Hol tudnák alacsony fix kamatú hitelt felvenni,úgy hogy nem kell kezes?

(Cofidis és a Provident kizárva.)


Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. máj. 13. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Te jó ég nehogy ,má ne tudd összespórolni a 200K-t 110-ből.
2013. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hogyan sporólnám össze,31 nap alatt 3 gyerek mellet....

Gondolom nem poénból írtam ki...

2013. máj. 13. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy folyószámlahitelt is kaphatsz ennyit, az lenne a legolcsóbb. Kérdezz meg pár bankot, először azt ahol a számlád van és ahová a fizetésed megy.
2013. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni,hogy az OTP-nál vagyok,és ott már van hitelkeretem.
2013. máj. 13. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Otp-nél van folyószámlahitel. Nem a hitelkeret. Egyszerű az igénylése,ha legalább fél éve van számlád náluk és odaérkezik a munkabéred. Még munkáltatói sem kell hozzá. Közüzemi számla sem. Bemész az OTP-be igényeled és kb fél óra az elbírálás. Utána utalják is a számládra.
2013. máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Neszivass válasza:

OTP személyi kölcsön, de ugyanakkora rablás, mint a rulírozó hitelkereted, aminek havonta láthatod a kamat költségeit. (gondolom fullra ki van merítve)

Lehet, hogy van jobb kondíciókkal is, de az OTP-től biztosan kapsz ennyit. 2 évnél ne többre! 4-re is húzós lesz neked a törlesztő, de nem annyival, mint amennyi ideig tart.

2013. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!