Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » ERSTE Bankba megyek holnap,...

ERSTE Bankba megyek holnap, hitelt felvenni, mikor kaphatom meg ha holnap igénylem?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos Dologra kell,és nem várhat!
2009. szept. 20. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Többnyire egy hét,de lehet több is.Bankja válogatja.
2009. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nekem szerdáig kell
2009. szept. 20. 20:33
 3/12 anonim ***** válasza:

Lakáshitelről van szó? Nekünk eléggé elhúzták, szintén az ERSTE-től vettünk fel, és az utolsó percben közölték, hogy egy bizonyos összegnek (nem is kevésnek) rajta kell lenni azon a bankszámlán, amire a hitelt kérjük folyósítani.

Hát nem tudom... reménykedj, hogy sikerrel jársz, és hamar kifizetik.

2009. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Holnap még csak igényled? Akkor nem is biztos, hogy megkapod.
2009. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerdáig??? Ne viccelj! mi vettünk fel szabadfelhasználású jelzáloghitelt, másfél hónapba telt!!!
2009. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A leggyorsabb banki hitelügyintézés minimum 7-10 munkanap!
2009. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szabad kérdeznem, ez miért csak most jutott eszedbe? ha olyan fontos dolog, akkor előbb is tudtad, h kell a pénz, nem?

családtagoktól nem tudsz kérni? mekkora összegre lenne szükséged?

2009. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam 1 hónapjukba telt mire közölték, hogy nem kaphatok... pedig nem kértem sokat.
2009. szept. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerdáig még a Provident is kérdéses, hogy kifizetne-e... Személyi kölcsön esetén max. akkor vagy esélyes, ha számlavezetőd az Erste, jó sok a fizetésed, ami hozzájuk érkezik, és már legalább egy éves számlamúltad van erre a fizetésátutalásra. Ekkor ESÉLY lehet arra, hogy megkapd. De a valószínűsége még így sem túl nagy.
2009. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én hétfőn igényeltem a múlt héten 600 ezer személyi kölcsönt. Kedd reggel a számlámon volt!!!
2009. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!