Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel folyósítás a mai...

Diákhitel folyósítás a mai napon. Nade mikor?

Figyelt kérdés
Reggel fél 8körül már szokott jönni az sms,hogy utalták a diákhitelt. Ma még semmi :/ Mikor szokott megérkezni, nem reggel?
2013. márc. 14. 09:01
1 2
 1/11 anonim válasza:

Pont most akartam kiírni valami hasonló kérdést. Teljesen kétségbeestem, hogy nem utalták még, nem jött az sms.

Reggel szokott jönni, ahogy írod.

Ha valaki tud valamit, megírhatná.

2013. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi... Neked sem?
2013. márc. 14. 12:07
 3/11 anonim válasza:
Nekem sem jött még meg, pedig máskor hajnali 3-4 között szokott jönni az sms.
2013. márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Még mindig semmi. Csak az nyugtat meg,hogy ti is páran írjátok, hogy nem kaptátok még meg.

A facebookon azt írják a diákhitel oldalon, hogy mindenki megkapja, és a nap 24 órájában elkönyvelheti a bank. nagyon remélem...

Köszi, hogy írtatok!

2013. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Na, nektek megjött már? Nekem még nem.
2013. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Még semmi.. Abban reménykedem,hogy talán ez is olyan mint amikor a fizetésem egy nappal előbb szokott jönni,olyankor olyan fél 7 körül ér ide.. Olvastam a diákhitel facebook oldalát,ott is írtak hogy még nem kapták meg.

Amint megérkezett írok ide :)

2013. márc. 14. 17:04
 7/11 A kérdező kommentje:

Sehol semmi.. Ebből ma már nem lesz pénz..

Valaki kapott?

2013. márc. 14. 19:19
 8/11 anonim válasza:
nem tudom, ki-hogy van azóta vele. Felhívtam a diákhiteleseket, azt mondták, az egyetem információja szerint megszűnt a hallgatói jogviszonyom. Holott aktív félévem van, ez az utolsó félévem. Írtam a TO-nak, de ha ki is derül, hogy valami kavar van, akkor is csak április 15-én utalnak legközelebb. Ez nagyon-nagyon gáz! Teljesen el vagyok keseredve.
2013. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van olyan telefon,ami 0-24 hívható? Csak mert akkor megpróbálnám én is :S Én is nagyon el vagyok keseredve,mert erre a hónapra semmi pénzem nincs! :((
2013. márc. 15. 06:02
 10/11 anonim válasza:

Pedig már 2013.03.14. reggel meg kellett volna kapnod.

Ha nem kaptad meg, akkor valami bibi van.

2013. márc. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!