Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Netbankon keresztül lehet...

Netbankon keresztül lehet fizetni a sárga csekket?

Figyelt kérdés

OTP Junior-os vagyok. Ma reggel feladtam egy netszámlát, vagyis inkább átutaltam az összeget a Vodafone Magyarország Zrt-nek, beírtam a számlaszámukat, stb. Le is vonta az összeget, vagyis elvileg az utalás megtörtént. Mikor érkezik meg nekik az utalás? Vagy egyáltalán megérkezik? Vodafone net számlát lehet így fizetni netbankon keresztül (sárga csekkes formátumban csináltam)?


Köszi!



2013. márc. 12. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
4 órán belül végre kell hajtódnia minden tranzakciónak, kivéve munkaidő után, és hétvégén.Az átutalás valószínű rendben ment itt a vodán múlik mikor dolgozza fel és írja jóvá.
2013. márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem..és ez mennyi időt vehet igénybe? mert még ma sem írtak vissza, hogy elkönyvelték volna, pedig már 24 órája elküldtem az utalást!
2013. márc. 13. 09:43
 3/3 A kérdező kommentje:

na már válaszoltak, minden oké :)


köszi :)

2013. márc. 14. 06:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!