Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnénk havi 30e Ft-ot...

Szeretnénk havi 30e Ft-ot lekötni bankban, de azért hozzá szeretnék nyúlni 1 év múlva. Melyik bankot ajánljátok?

Figyelt kérdés
CIB-es vagyok jelenleg.
2009. szept. 12. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor maradj ott. Nem a legjobb hely, de azért működik.

Kösd le 3 hónapos akciós betétben.

FONTOS: amikor lejárt, újra le kell kötnöd, közben hozzáteheted a plusz pénzt. Van megújuló betét is, de az a 2. lekötésnél már nem akciós, azt felejtsd el.


Ezen kívül a havi 30 ezret lekötheted egy havi megújuló betétben is (ugyanazon a napon, mint a másikat). 3 hónap múlva kiveheted a 90 ezret, és beteheted a 3 hónapos betétbe. Ha ügyesen csinálod, elég 3 havonta ügyet intézni.

Azért érdemes ezt a kis betétet is fenntartanod, mert nem tudhatod, mikor elsz szükséged hirtelen pénzre. Ilyenkor elég ezt feltörni, és 3000 ft alatti lesz a veszteséged.

2009. szept. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Maradj egyelőre a CIB-nél, mert jó, még akkor is, ha nem a legjobb. Viszont nem tudom, hogy le lehet-e 30ezret kötni, mostanában azt láttam náluk, hogy 100ezer a minimum.
2009. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50e a minimum.
2009. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

13:55 - Igen, csak most én is le akartam kötni 50ezret a cibnél, és nem engedte, mert kevés.


Aztán utánanéztem a weboldalon:

[link]

[link]

2009. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már több van, 60at betennék, és oda tenném a többit. :)
2009. szept. 12. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!