Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miután PayPalon meg lett...

Miután PayPalon meg lett erősítve a 4 jegyű kóddal a kártyám hogy van tovább?

Figyelt kérdés

Sikeresen levonták a (nekem 680 Ft-ot) "400" Ft-ot, meg is kaptam a kódot, be is lett írva. A kérdésem az lenne, hogy én azt az összeget amit levontak a bankkártyámra már nem fogom megkapni? Illetve, ha hozzá van csatolva a kártyám a PayPalomhoz, akkor miért nem látom a kártyámon lévő összeget a profilomnál?

Köszi!


2013. febr. 26. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha sikerült aktiválni a kódot, akkor megjelenik PayPalon az összeg, magyarul nem a főszámládra utalják vissza, hanem Paypalra.

Az pedig, hogy hozzá van csatolva a kártyád, az nem jelenti azt, hogy most már mindent tudsz intézni PayPalról, szép is lenne...

2013. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. De akkor az összegnek annak akkor is látszódnia kéne nem, máskülönben honnan tudjam, hogy mennyi van még rajta, vagy mennyit költhetek pl. Ebayen?
2013. febr. 26. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát valamennyire csak tudod mennyi pénz van a számládon. Vagy a havi értesítő, vagy netbank vagy valamid csak van.
2013. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Paypal 1 cég meg a bankkártyád kiadója 1 másik cég. közvetlenül nem fér hozzá az összeghez a kártyádon.
2013. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én nem értem, de ha semennyi összeget nem mutat ki a PayPal, akkor hogy vásárolok? Attól még, hogy nem látom, ugyan úgy le tudják vonni az összeget?
2013. febr. 26. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs a pp-n pénz, akkor terheli a hozzá kapcsolat kártyát/számlát. Ha azon sincs pénz akkor nem tudsz fizetni vele.
2013. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!