Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypalnál kapunk ugyebár 4...

Paypalnál kapunk ugyebár 4 jegyű kódot? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nekem az OTP-nél van Junior kártyám, de nincs beállítva sms értesítő és levélben sem kapom az egyenleg értesítőt, csak elektronikusan tudom megnézni. Így az elektronikus lekérdezésnél nem fogom látni a kódot? És ha később kértem sms értesítőt, meg fogom kapni a kódot?

Köszi a válaszokat!


2013. febr. 19. 19:20
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Én is junior számlával csináltam paypalt,de nekem nem jött semmilyen 4 jegyű kód,de tudok vásárolni az eBay-en.Te is ott szeretnél?

2013. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, ott szeretnék, de én nem akarok pénzt utalni rá, hanem hozzá szeretném rendelni a bankkártyámat.
2013. febr. 20. 06:32
 3/7 anonim válasza:
Én is azt csináltam!megadtam a kártya adatait,és szinte azonnal lehetett használni.
2013. febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát de neked ki is írja az összeget? Mert elvileg kapsz egy 4 jegyű kódot, azt beírod és vissza is kapod az összeget, amit korábban levontak. Vagy neked nem vontak le?
2013. febr. 20. 14:44
 5/7 anonim válasza:
Nem,nekem nem vont le semennyi pénzt.
2013. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Akkor most nem is fontos ez a 4jegyű kód ahoz,hogy érvényes legyen a paypal? mert regisztráltam,és van profile-om meg minden,de nemtudom,hogy fizethetnék-e vele,mivel még nem raktam rá pénzt...
2013. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Sikerült megoldani a dolgot? Mert nekem is hasonló problámám van, 1 hete regisztráltam paypalra, de még mindig nem történt meg a levonás és kódot sem kaptam? Bankban is voltam ott se látták a levonást. Te hogy oldottad meg?
2015. nov. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!