Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankban van alkoholos filc?

A bankban van alkoholos filc?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megkaptam az új bankkártyám, de azóta nem használtam. Holnap mennem kell a bankba, elintézni pár dolgot. És gondoltam, ha már ott vagyok, aláírnám a kártyám hátoldalát.

2013. febr. 3. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Több, mint valószínű hogy van, ha kártyát adnak ki abban a fiókban. De nem garantálom.

Legutóbb nekem nem tudtak adni, vettem egyet azzal otthon írtam alá. Egyszer pedig olyan is volt, hogy alkoholos filcet adtak ugyan, de az vastag hegyű volt...


Én vettem egy vékony hegyűt, azt használta a család több bankkártyára, és CD-re / DVD-re felirathoz is használom. Hasznos egy saját.

2013. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem van.
2013. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!