Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan Budapesten, hogy...

Van olyan Budapesten, hogy kerületi támogatás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A napokban hallottam róla ,hogy állítólag ha valamely kerületben állandó lakossá válsz, ott vásárolod meg a lakásod, a kerület ad/adhat némi támogatást. Létezik ilyen, hallottatok ilyet? Mi pár héten belül új lakáshoz jutunk, és kíváncsi lennék rá, hogy valójában van e ilyen lehetőség.
2013. jan. 31. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
támogatás? annak akinek van pénze lakásra? ne röhögtess már. annak se jár sok akinek semmije nincs.
2013. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van pénze lakásra???? hitelt veszek fel, nem kp-ból csengetem ki. de ez egy dolog, ettől még a kérdésemre nem kaptam választ, legalábbis Te nem erre válaszoltál...
2013. jan. 31. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:

a hitel is olyan mintha lenne pénzed. mivel hitelt nem kap akárki, főleg most. plusz kell hozzá önrész.


arra próbáltam rávilágítani, hogy elég valószínűtlen egy ilyen támogatás, mivel ahogy a neve is mondja, az olyannak szokott járni, aki rászorul.


még jó, hogy nem arról hallottál, hogy annak adnak támogatást, akinek munkája van nettó 150k felett.

2013. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!