Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik számítástechnikai...

Melyik számítástechnikai boltban adnak nekem áruhitelt?

Figyelt kérdés

A cetelem elutasított.

180ezer forint körüli lenne a számítógép.

85 ezer forint netto

3 éves munkaviszony,határozatlan idejű

23 éves vagyok

se hitelem se számlám se egyéb kiadás.

2-3 év közöttire gondoltam


2013. jan. 30. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam máshol is neked, erre nem kapsz hitelt, csak jóval kisebbet. Ha 130-ra lemész, akkor kaphatsz.Így kb. sehol nem adnak neked.
2013. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem értem miért igazán jó lenne pedig :(

és akkor mi történik ha nettónak mást írok?

2013. jan. 30. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Mást írsz?

Úgyis kérnek számlakivonatot vagy munkáltatóit, az meg kellemetlen lesz ha azon más az összeg...

2013. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Paff és esetleg 160-170 ezerért sem adnak? pedig fizetnék is bele 20 ezret..nem értem mikor semmi kiadásom sincs és mégsem adnak..

más bank sem ad?

otp?

budapest bank?

akkor miért írják, hogy netto 30 ezer már elég?

2013. jan. 30. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Mint írtam neked ez egy képlet alapján történik, amibe az életkorod éppen úgy beleszámít, mint, hogy mennyi a havi kereseted.

HA ne adj isten kivágnak a melóhelyedről 2 hónap múlva nem biztos, hogy tudod fizetni, mivel ebből nem tudsz félre rakni. HA tudnál nem kérnél hitelt. Ez mind kiderült, abból, amit írtál.

Sajnos ez ilyen világ, a bankok meg nem adnak mostanában hitelt, mert mindenki pereli őket. Bent tartják a pénzt tartaléknak.

2013. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!