Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sehol nincs számlaszámom, de...

Sehol nincs számlaszámom, de utalnom kellene pénzt úgy hogy 31. -re rajta legyen az adott bank számlaszámán, mit tegyek?

Figyelt kérdés
-az Otp-nél azt mondták hogy nem lehet ha nincs számlaszámom,de ennek a pénznek rajta kellene lennie 31.-re a Raiffaisen Bank számláján mert különben annyi a babakötvényünknek,nincs olyan hogy pénztári befizetés???vagy mi a leggyorsabb út??????azon kívül hogy bevinném az adott bankba ami innen csak 60 km-re van???!!!Kérlek sEgítsetek!!
2013. jan. 30. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Utalj a szüleid vagy egy haverod számlájáról, és add oda nekik a pénzt cserébe.
2013. jan. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy még ma utalsz valakinek a számlájáról vagy elmész személyesen a ráfázol bankba és befizeted.


Illetve régebben lehetett a postán is "utalni" de lehet ez az opció már nem él vagy nem lesz ott holnapra. Kérdezz rá.

2013. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 The Other ***** válasza:

A fentieket annyival egészíteném ki, hogy bármelyik Raiffeisen bankfiókban be lehet fizetni az adott számlára (hátha van egy fiók közelebb is, mint 60km).


A másik nem említett lehetőség, hogy a mai világban már szinte mindenkinek van Netbankja (szomszéd, barát, kolléga stb). Felhívod, és megkéred hogy utalja el az összeget, te pedig kp-ben kifizeted neki (illetve ha olyan díjcsomagja van, akkor még kb. 100Ft utalási költséget is adsz neki).

2013. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De én falun élek....:(ezzel mindent elárultam!!!Eddig nekem sem volt nagy szükségem kártyára de most döntöttem és csináltatok olyat amivel a netről is tudok ide oda utalni,hisz falu révén még a vásárlás is behatárolt 2 kis bolttal meg egy kocsmával!!!;)
2013. jan. 30. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!