Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A frissen nyitott bankszámlát...

A frissen nyitott bankszámlát ill. bankkártyát fel lehet mondani ha meggondoltam magam?

Figyelt kérdés

Az Erste Banknál nyitottam Szemeszter számlát de rájöttem, hogy nem olyanok a feltételek mint szeretném.

Fel lehet mondani?

Szeptember 1-jén nyitottam. Tudom, hogy gáz ha már azonnal vissza akarok lépni.

Mit tudok tenni?


2009. szept. 1. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. A kártyagyártás költségét, számlavezetési díjat a megkezdett hónapra, kifizetési jutalékot-ha készpénzt veszel fel- felszámíthatják neked.
2009. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fel lehet mondani, de az eddigi költségeket kiszámolják valamint felszámolhatnak "bezárási" költséget is.
2009. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Erste Szemeszter (tehát diák) számláról van szó.

Kártyadíj, stb... nincs.

Pénzt még nem vettem fel róla.

Tehát ilyen díjak nincsenek.


Bezárási költségről nem hallottam. Sokba kerülhet?


Különben azér kínos lesz, mivel ma nyitottam, holnap pedig mennék visszamondani, ráadásul az ajándék pendrive-ot átvettem. (Nem a pendrive motivált a megnyitásnál.)

2009. szept. 1. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem az otp-nél volt bezárási költségem, az 400ft volt
2009. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Megértem, hogy te kínosnak találod, de hidd el, hogy az ügyintézőnek ez csak rutin. Mint a nőgyógyász......./ha fiú vagy, akkor az urológus.........:o))))))
2009. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!