Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankszámla megszüntetése...

Bankszámla megszüntetése költséggel jár vagy ingyenes?

Figyelt kérdés
Erste banknál vagyok elakarok menni majd megszüntetni a kártyámat. Tudtommal költségmentes a megszüntetés,de nem szeretnék meglepetést. Mert egyik ismerősöm,igaz ő más banknál volt, de fel is hívta a bankot és megérdeklődte és azt mondták neki,hogy ingyenes. Mikor meg odament levettek neki pénzt, 1000 ft-ot ha jól emlékszem,mert megszüntette a kártyáját.
2013. jan. 18. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Most bankszámlát akarsz megszüntetni, vagy csak a bankkártyádat visszaadni?


Az Ersténél nem tudom mi a helyzet, de az eddigi bankoknál (három), ahol voltam, ingyenes.

2013. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kártyámat akarom megszüntetni,mert igy is felhívtak h van tartozás rajta. Ha bemegyek akkor kifizetem ami van tartozásom és utána meg akarom szüntetni. És majd ha igényelnék másik kártyát,akkor azt majd egy másik banknál fogom. Csak meg kell szüntetnem, mert nem is használom és ráterhelik a havi számlavezetési díjat.
2013. jan. 18. 16:29
 3/5 A kérdező kommentje:
És ilyeneket korábban még nem intéztem mi hogy megy. De akivel beszéltem telefonon meg is adott egy fax számot,hogy arra szeretnék megkapni a befizetési bizonylatot. És elvileg ha bankba odaadom a számot akkor ők elküldik?
2013. jan. 18. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor odaadod a számot, kérd tőlük külön hogy küldjék és biztos küldik.
2013. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na már minden rendben van, meg lett szüntetve. Viszont ért kis meglepi XD Lényeg,hogy nekem Erstés Postabankkártyám volt. És ugye mikor hívtak engem h személyesen be kéne mennem bankba és ott kifizetni a tartozást,akkor mondtam is magamban h postán is el lehetne intézni, de nem vitatkozom velük. :) Mivel ahol én lakom, ott van 100 bank csak épp Erste nincs, így buszoztam egy kicsit a Köki terminálba. Ott bementem a bankba végigvártam a soromat ,majd mikor meglátták h postakártyám van visszadobták,hogy ezt csak a posta intézheti......szóval átmentem postára és ott pillanatok alatt elintézték nekem a dolgokat :)
2013. jan. 29. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!