Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Interneten keresztül hogy...

Interneten keresztül hogy lehet pénzt átutalni?

Figyelt kérdés
CIB bank

2013. jan. 17. 10:02
 1/3 anonim válasza:

Úgy, hogy van online bankfiókod hozzá tartozó jelszóval. Én K&H-s vagyok, szóval ez alapján írom, hogy én bementem egyszer a bankba és ott megcsináltuk. Kaptam hozzá két darab jelszót, mindkettőt egyszerre igényli majd ha beírod őket kapsz egy sms-t a mobilodra, azzal tudsz végül belépni. Az utalásokat is ezzel tudod véglegesíteni. Nagyobb összegeknél kaphatsz még egy sms-t is, de ez most nem lényeg.


Egyes oldalak pedig felkínálják ezt a lehetőséget, hogy online fizetés bankkártyával, bár ezzel ég sohasem éltem, ezért nem tudok róla nyilatkozni.

2013. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, pont azt akartam elkerülni, hogy bemenjek a bankba, mert megszűnt, és áthelyezték. de akkor kénytelen leszek
2013. jan. 17. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne menj sehová... Ha már van bankszámlád, akkor a fotelből tudsz egy virtuálisat csinálni...ezt felajálja a banki súgó is...ma már otthonról majdnem mindent meg lehet oldani...
2013. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!