Kaphatunk így hitelt?

Figyelt kérdés
Férjem Londoni cégnél van bejelentve bruttó 800ezret keres.Én gyeden vagyok májustól.6-6,5milliós felújitásra szoruló lakást szeretnénk vásárolni városban.Azért felújitandót,hogy még kevesebb hitelt keljen felvenni.Önerőnk 1800000ft.
2013. jan. 7. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Elméletileg kaphattok hitelt, ha hosszabb ideje ba van már jelentve a londoni cégnél és tud hozni onnan Munkáltatói igazolást és folyószámla kivonatokat is, ahová a bérét utalják, viszont az önerőtök több bank belső szabályzata szerint is kevés lehet.


Arra kell számítani, hogy egy felújítandó lakást az értékbecslő is alulértékelhet, főleg ha olyan országrész városában van, ahol pang az ingatlan piac, de ha sikerül mélyen a valós értéke alatt vásárolni egy lakást, akkor jobb a helyzet.

2013. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

szia, elméletileg kaphattok. 25% önerőtök is megvan. Ha Bp-en vásároltok lakást, akkor rendben van az önerő. Ha vidéken kertes házat mucsogaröcsögén, akkor oda kevés az önerő, mert vidéken többet vonnak le általában hb értékre.


Szerintem kérjétek hiteltanácsadó segítségét. Leegyezteti előre majd a külföldi jövedelmet a bankkal.

Lényeges, hogy hazajönnétek a vásárlásra vagy lenne-e meghatalmazott, aki eljár helyettetek.

Ezek cifrázhatják a hitelfelvételt. Megoldható. érdemes olyan tanácsadót keresni, aki már látott külföldi jövedelmet! :)

2013. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!