Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nyitottam egy paypal-t hogyan...

BTzone509 kérdése:

Nyitottam egy paypal-t hogyan tudok rá pénzt tölteni?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok ilyen téren nincs csatolva hozzá bankszámla, bankkártya mivel gyerek vagyok még nincs szóval így keresnék egy megoldást hogyan tudok rá pénzt feltölteni mert egy ismerősömnek szeretnék utalni magyar országra .

#bankkártya #utalás #PayPal #kredit feltöltés
2013. jan. 4. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Másik ismerősnek utalni, mi? Bobolya :-))

Figyi, amíg nincs bankkártyád meg bankszámlád, addig nem tudsz rá pénzt feltölteni sehogy. Vagy szólsz a szüleidnek, hogy ők regisztráljanak be, vagy hanyagold még ezt kicsit.

2013. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Így sehogy.

Maximum, ha valaki más utal neked a saját Paypaljéről, de nem vagyok biztos benn, hogy ez működik, hogy verified lesz a Paypaled..


De a helyesírás ellenőrző biztosan működik:

"magyar országra" pfff...


Gyanús, hogy már jópárszor megkérdezted ezt...


Egyébként ha Magyarországra akarsz utalni, egyszerűbb bankon keresztül, mint a Paypallel szórakozni. Tehát elkéred az illető bankszámlaszámát, és megkérdezed, hogy melyik banknál vezetik a számlát. Aztán bemész egy olyan bankba, és készpénzben befizetsz a pénztárban. Ez ingyenes, és nem kell hozzá nagykorúnak lenni. Bár gyerek alatt nem tudom, hogy hány éves kort értesz, személyi igazolvány és lakcímkártya mindenképpen kell a befizetéshez.

2013. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2. vagyok

Egyébként gyerekként nem nagyon értem, hogy hogyan nyithattál számlát, amikor feltétel a betöltött 18. életév.


Így nincs is értelme használni, mert majd letiltják a pénzzel együtt, aztán rohangálhatsz utána, hogy visszaszerezd.

2013. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mármint azt a 18 éves kort a Paypal számlára írtam.
2013. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősöm a vaterázást 15 évesen kezdte .... És ő tudott utalni mert csinált egy paypal-t de nem használta az a szüleijét vagy akkor lehet hogy bankban utalt .
2013. jan. 4. 20:32
 6/8 anonim ***** válasza:

???

Nem nagyon értem.

A vaterának semmi köze a Paypalhez, ott banki átutalással szoktak fizetni.

Én javaslom a bankpénztári befizetést, ahogy már írtam.

2013. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy ha a Paypalon van pénzed, azt sehogy nem tudod kivenni, kvázi olyan, mintha nem lenne, miközben mégis. :P
2013. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyenes válaszokat .
2013. jan. 6. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!