Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-s folyószámla megszüntetés...

OTP-s folyószámla megszüntetése - tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már elég sok negatív történetet hallottam a dologról.

A kérdésem annyi lenne,ha elkezdenek akadékoskodni és kérem a panaszkönyvet, sikeresen el tudok járni? Van még egyéb trükk a tarsolyotokban? És a bank mivel fog trükközni? Felkészülten szeretnék megérkezni. :D


2013. jan. 3. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Természetesen majd megpróbálnak lebeszélni a megszüntetésről, de olyanról még nem hallottam, hogy valakinek ne engedték volna. Én több számlát is szüntettem meg, több fiókban is, és mindig azt a taktikát követtem, hogy azt mondtam kaptam máshol egy vip-s ajánlatot, aminél jobbat úgysem tudnak ajánlani. És bármit kérdezett, hogy de hát miért, milyen, tartsam meg tartalékba, fapofával elmondtam még egyszer és még egyszer. Egy alkalommal akartak rám terhelni egy olyan bankkártya éves díjat, ami jogtalan lett volna, ott egyszerre mondtam az ügyintézőnek, hogy kérem az üzletszabályzatot, ászf-t, kondíciós listát és beszéljük át, mutassa meg hol szerepel. Egyszerre meg tudta oldani. :-) Nem kell bunkózni, panaszkönyvért rohanni, csak határozottnak lenni, és kitartani egy ok mellett. Nem olyan ördöngősség.
2013. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jan. 3. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!