Kéter Tamás kérdése:

Bwinre utalás nyoma?

Figyelt kérdés
Tegyük fel valaki ellopja vagy csak megnézi a bankkártyámat és megjegyzi az adatokat róla. Az lehetséges hogy úgy utaljon róla Bwinre, hogy én csak annyit tudjak meg belőle hogy valaki utalt róla bwinre? Vagy valahogy ki lehet deríteni hogy milyen névre ment a pénz?

2012. dec. 22. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki lehet deríteni, hogy kinek a nevére ment.
2012. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor felesleges a félelmem attól hogy akármilyen módon is megteheti ezt valaki? Nem csak bwinre gondolok! Rengeteg másik netes ilyen oldal van. Ezek szerint semmi esélye annak hogy megússza aki csinálja? Ki tudom deríttetni minden esetben? És ha igen hogy? Vagy a bank hogy derítené ki?
2012. dec. 22. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ellopják a kártyádat, nem bwin-re fognak feltölteni vele. Pénzt ezernyi más módon le tudnak róla szedni, nem mindegyik visszakövethető. De a Bwin igen.
2012. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

megjegyzed a 3 betűs kódot a hátoldalról és levakarod...innentől kezdve nem tudja használni online fizetésre senki...


utalni meg nem tudnak róla, azt csak a számládról lehet, kártyáról nem

2012. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na ez lett volna az eredeti kérdésem a Bwint csak egy példának hoztam fel! Akkor ezek szerint van módja hogy nyomtalanul leemeljék a pénzt ha ellopják a kártyám és nem kapartam le a CVC kódot sem... Érdekelne azért mik ezek a módok! Egyébként jó tudni hogy nem kell a pin kódom ahhoz hogy lecsapoljanak...
2012. dec. 22. 22:31
 6/6 anonim válasza:
Kártya számod elől meg a CVV kód és kész.. már fizethetnek is vele..
2013. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!