Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pénzbe kerül az amikor a bank...

Pénzbe kerül az amikor a bank sms-ben értesit a belépési kódomról a NetBankhoz?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok, itt is megkapom az sms-t amint be akarok lépni a NetBankba. Arra lennék kiváncsi, ez vajon nekem pénzbe kerül? Mármint hogy külfölre jön a bank sms-e. Egyáltalán Magyarországon ez ingyenes-e?

2012. dec. 11. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Belföldre általában ingyenes.

Külföldöt meg kellett volna kérdezned a bankodtól.

2012. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Semmi sem ingyenes!!

A bank, meg majd a veszteségéből él?!

2012. dec. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon:

Elképzelhető, hogy fizetős, de nem jellemző. Én legalábis 3 banknál vezetek számlát, ott ez ingyenes volt. (Csak a belépési és a jóváhagyó kódról szóló, a számlamozgásról vagy hasonlóról kapott SMS-ért általában fizetni kell.)

Külföldön:

SMS fogadásért külföldön sem kell fizetned, vagyis ha külföldön vagy, akkor semmivel sem kerül többe bármilyen SMS fogadása, mint itthon. Vagyis, ha itthon ingyen kapod, akkor külföldön is.

2012. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*A bank (és bármi más, aki felhív vagy SMSt küld neked) eleve nem is tudja, hogy külföldön vagy.
2012. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Külföldi a tel.szám amit a banknak megadtam.
2012. dec. 15. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!