Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal regisztráció közben...

Dani526 kérdése:

Paypal regisztráció közben elrontottam a bank kártya hozzáadását és ezért leblokkolták azt. Mit kell, tegyek még, hogy levegyék róla?

Figyelt kérdés

We have disabled the use of this card on PayPal. You can add a different card. If you'd still like to use this card with PayPal,send us some documents.

1.A valid photo ID (front/back copy)

2.A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account.


Feltöltöttem már nekik mindent, személyi i. (előröl, hátulról)

Majd a lakcímkártyámat is (a cím miatt) és lefotóztam egy olyan papírt, amin rajtavan a bank kártyám utolsó 4 számjegye. Ezen felül még a bank kártyámat is lefotóztam nekik. Elvileg még a nevem kéne, de az a személyin meg alakcím és a bank kártyámon is rajta van…



2012. nov. 20. 23:03
 1/3 anonim válasza:

Mivel ezt tetted ami le volt írva, így sok újat nem mondhatunk. Mikor történt mindez? Kaptál választ?

Nem tapasztalatból írok, de szerintem várni kell 1-2 hetet, hiszen mégiscsak valós pénzről van szó, és tüzetesen ellenőrízni kell a banki információkat.

2012. nov. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyszer próbáltam használni egy helpdesket, de csak automatikus levelet küldtek ki nekem…

Hát fogalmam sincs, mert még azt sem közlik velem, hogy hé, te hülyegyerek ezt és ezt még el kéne küldened… semmi, se kép se hang…

2012. nov. 22. 00:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából már 6x küldtem nekik mindenfélét, legutóbbit vasárnap. (a legelsőt 2 hete kb.)
2012. nov. 22. 00:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!