Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha 3 fajta hitelem van egy...

Ha 3 fajta hitelem van egy banknál, és ezek közül az egyiket (folyószla. Hitel) nem tudom akkora részletekben 1 év alatt kifizetni, mint ahogy azt a bank akarná, akkor bárlistára tesznek, ha másik bankhoz utaltatom a munkabérem?

Figyelt kérdés
Attól még fizetném a másik 2 hitelem (hitelkártya ás áruhitel), vagy akkor visszavonják a másik 2 hitelem is, és egy összegben kell azokat is visszafizetnem, a visszavonás miatt? Egyszerűen nem kapok annyi fizetést, hogy a visszacsökkentett folyószámlahitelem - részét 1 év alatt kifizessem, a többi hitellel együtt, és még rezsit fizessek és együnk is. :S

2012. nov. 18. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Khr listára akkor kerülsz, ha a tartozásod 90 napon túl meghaladja a minimálbért.

Ha a hitelszerződésben vállaltad, hogy a fizetésed odautalod, és mégsem teszed, az lehet indok szerződésbontásra mindegyik hitelnél. Ha nincs ilyen kitétel, akkor nem.

2012. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A lényeg, azon gondolkodom, hogy más bankhoz utaltassam a fizetésem. Kapok 70.000 Ft fizut, és 12.000 Ft családit, ebből 34.000 Ft a hitelkártya havi törlesztésem, 5.000 Ft havonta az áruhitel törlesztésem, és 38.000 Ft-ot akarnak vonni a folyószámlahitelemre 1 évig a hitelkeret csökkentése miatt. Ennyiből képtelen vagyok rezsit fizetni, kaját venni. Nem is tudom mit tegyek, mi lenne a legjobb megoldás.
2012. nov. 18. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!