Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem tudok belépni a netbankomb...

Nem tudok belépni a netbankomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
(k&h-nál vagyok) Tegnap előtt beírtam a Éazonosítómat, majd a pint. De sikertelen bejelentkezést irt. Addig próbáltam, amíg 24 órás letiltást nem kaptam. Ma bementem a bankba és igényeltem új kódot, leirtam megjegyeztem, de ugyanaz a helyzet. Sikertelen belépés. Nem chipkártyás, hanem sms általi bejelentkezést választottam. Ötletek? Elég fontos, minden véleményre kíváncsi vagyok.
2012. nov. 15. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyfélszolgálatukat nekik mond el ezt. Esetleg nézd meg jó adatokat adsz-e meg. Véletlen nem-e a kártyaszámot írtad be a bankszámlaszám helyett, vagy ilyesmi.
2012. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetetlen mert a papíromon rajta van a Éazonosítóm. Ahhoz kellet külön megadni egy aktivizációs kódot, amit nem fogad el. Itt van a gond... Hülyének néznek ha holnap is bemegyek a bankba..:D
2012. nov. 15. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:

1) Nem fognak hülyének nézni, emlékezni sem fognak rád..

2) És mégis mi van akkor ha hülyének néznek? Inkább hagyod az egészet, és nem kell netbank? Ne hülyéskedj már..

2012. nov. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!