Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik, hogy a bank nem küld...

Létezik, hogy a bank nem küld sms-t a számlára érkező pénzösszeg után?

Figyelt kérdés
Ha igényelve van az sms értesítő, előfordulhat, hogy mégsem küld sms-t a bank? Ha már jártál így, akkor melyik banknál történt.
2009. aug. 14. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy igényelted, de az ügyintéző pl. elfelejti beállítani. fordult már elő ilyen ügyfelemmel E betűs banknál...
2009. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó:)


Én utaltam az összeget, és az illető azt állítja, még nem kapott sms értesítést róla.

A bankomban már megkérdeztem, hogy megkaphatta-e a pénzt, és már 3 napja meg kellett kapnia. De az illető tagad...

2009. aug. 14. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Munkatársamnak is van ilyen szolgáltatása, és volt hogy ő sem kapott sms-t. De nem tudom melyik banknál van...
2009. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bemész a bankba, kérsz egy igazolást az átutalásról, átadod a "tagadó" személynek, aki menjen be a saját bankjába, és rendezze le velük. Az átutalás teljesítést követően visszavonhatatlan tranzakció. Ha a számládról elment az összeg, akkor az meg is kellett, hogy érkezzen...
2009. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen ugyanis meg lehet adni egy limitet, hogy csak az a fölötti összegekről küldjön smst! Lehet hogy az akinek küldted elfelejtette, hogy van az a limit! Kérdezz rá! Illetve csináld azt, amit az előző tanácsolt!Menj be a bankba és kérj igazolást az utalásról!
2009. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,van egy limlt ami felett küldenek csak sms-t,nekem az 1000 forint.Szóval ha pl csk 990 forintot kapok,mert mondjuk eladtam valamit a vaterán,akkor arról nem jön sms.Ez a legnagyobb bank...
2009. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!