Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van esély arra hogy ebből az...

Van esély arra hogy ebből az ocsmány helyzetből szabaduljon anyám?

Figyelt kérdés
az van hogy anyut sikeresen rábeszélte a tesója,hogy legyen az adóstársa egy jelzálog hitelben.a ház amire a jelzálog lett felvéve egy régi parasztház amit anyuék felújítottak és ikerház lett belőle külön órák meg minden.anyuék laknak az egyikben a tesója a másikban.ja és ezt a házat ők örökölték és az első fele anya nevén a másik pedig a tesójáén.na most az a lényeg hogy anya a saját hitelét rendesen fizeti,de a tesója sokáig nem dolgozott így most totál eladósodott.most dolgozik,de nincs bejelentve.nem tudja fizetni a hitelt,anya kb egy hete ki segítette már 30ezerrel,de még kellett volna 50ezer.próbált kérni a főnökétől de az nem adott így anyutól elvárta volna,hogy vegyen fel neki a providentnél hitelt.anya nem vesz fel neki.a tesója elvárná,hogy anya oldja meg.én totál ki vagyok akadva!teljesen leszarja az egészet csóró anyám már nagyon bánja hogy segített neki.mit lehet tenni valami megoldás?ha anyán akarnák behajtani és ő nem fizetné,akkor mi történne?elvennék az ő házát is vagy csak a tesójáét?
2009. aug. 10. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt írtad, ikerház. Az anyuád részét (ami fizetve van) nem fogja érinteni a végrehajtás, csak a testvéréét. De azért jó lenne elkerülni (gondolom), ki tudja ki venné meg a részét, ezt általában árverésen adják el (olcsón). Lehet, hogy egy nemszeretem szomszédotok lenne.
2009. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!