Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy lehet bankba mint dolgozó...

Hogy lehet bankba mint dolgozó bejutni?

Figyelt kérdés
Milyen iskolát kell végezni hogy bankba mehessek dolgozni? Fősuli OKJ stb?
2012. okt. 19. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az OKJ felejtős. Én 3 hónapja keresek felsőfokú banki szakügyintéző OKJ-val munkát és kiröhögnek.


Fősulira menj, tudj legalább 2 nyelvet szóban és írásban.


Bejutni pedig jó ismerős útján lehet..

2012. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ,tehát akkor mindenképp a fősuli. És esetleg tudsz jó fősulit ajánlani?
2012. okt. 19. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Fősuli esetén BGF


Egyetem esetén pedig Corvinus, vagy a Pannon Egyetem

2012. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. okt. 19. 15:27
 5/6 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

okj-és felsőfokú végzettséggel kerestem annó banki állást. nem vettek fel sehova, majd egy közvetítő cégen keresztül mentem el bankba dolgozni. közvetítőn keresztül több helyre is felvettek volna.

OTP felvesz például utcáról is középfokú végzettséggel is akár, KH is.

Barátnőmnek csak érettségije van, ismerősön keresztül ment el a cibbe, majd onnan már csak a gyakorlatot nézve ment az MKB-ba, majd beajánlottam a Raffiba. Már egy éve van ott.

Szerencse kell és kitartás...

2012. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. okt. 20. 08:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!