Megéri lekötni?

Figyelt kérdés
Kb mekkora összeget éri már meg lekötni, és mennyi időre? Illetve melyik banknál?

2012. okt. 11. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ kinek mi éri meg... nézd meg a bankok kínálatait, meg asszem a pszaf.hu oldalon is van ilyen lekötéseket összehasonlító kalkulátor
2012. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Ez így nagyon kevés infó! Ha van egyéb befektetési lehetőséged, akkor nem éri meg lekötni. Kifejtenéd bővebben?
2012. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok egyéb befektetési lehetőségről. Egyáltalán nem vagyok tájékozott ilyen téren, azért is tettem fel egy ilyen kérdést. Csak keletkezett egy kis többlet jövedelmem, amit nem szeretnék most azonnal felélni, hanem félretenném.
2012. okt. 12. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az összeg kéthavi megélhetésednél nagyobb összeg és belátható időn belül nincs rá szükséged, akkor igen, érdemes.
2012. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én annyit hagyok a számlámon, ami kb hó végéig el, meg egy kis pluszt, a többit mindig lekötöm. Bármennyit megéri lekötni, amit a bank enged, ha nincs rá szükséged jelenleg.
2012. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi :)
2012. okt. 13. 08:20
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Attól függ mekkora az összeg! Ha már van 500 ezred, akkor a bankinál jóval nagyobb hozamokat is lehet produkálni, egy biztos, banknál semmiképpen nem éri meg, max. ha nagy összegről van szó. Ezt a konstrukciót bátran mrem ajánlani, mert én is ebbe tettem a pénzem, ha érdekel írj privibe, és megadom a közvetítőm elérhetőségét!

Üdv.

2012. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!