Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a Magyar Államkincstárnak...

Ha a Magyar Államkincstárnak kell utalnom a pénzt az hogy azonosítja, hogy kié a pénz?

Figyelt kérdés
Fősulira járok, ami befizetésem az iskolában keletkezik azt a Magyar Államkincstárnak kell utalni. Az iskola honlapján volt olyan, hogy szervezet nevének az iskola neve kell, de mikor utalok pénzt, ott ilyen nincs, hogy szervezet neve, tehát nem tudom az iskola nevét beírni. Kedvezményezetthez meg ugye a Magyar Államkincstárat kell. Közleményhez meg a Neptun kódom. Ugye így is tudják azonosítani a pénzt, hogy az iskola nevét nem írtam sehova? Vagy a számlaszám amire utalom az alapból az iskola számlaszáma? (Tudom, hogy hülye kérdés, de még sosem utaltam úgy, hogy az Államkincstárnak kellett)
2012. okt. 7. 14:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!