OTP direkt aktiválása?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem át az új bankkártyámat, OTP direkt szerződést kötöttem, de nem tudok belépni a neten, még az egyenlegemet sem tudom lekérni, arra is hibát ír ki. Pedig tuti, hogy jól ütöm be a jelszót, számlaszámot, mindent. Valakinek valami tipp?
2012. okt. 6. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Aktiváltad a kártyát?
2012. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, még tegnap az ügyintézővel aktiváltuk. Most arra gyanakszom, hogy reggel próbáltam volna belépni, és kiderült, hogy az ügyintéző papírról amire felírta a számlaszámom, az utolsó 2 számjegyet lehagyta, így rossz számról próbálkoztam. És elvileg 3 hibás próbálkozás után 24 órára letilt. Lehet ez az oka, nem?
2012. okt. 6. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, az akkor lehet.. mostanra működik már?
2012. okt. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 órakor telik le a 24 óra, majd írok, hogy sikerül-e belépni.
2012. okt. 7. 12:00
 5/7 A kérdező kommentje:
az egyenlegemet meg tudom nézni, de az otp direktbe most sem tudok belépni... :S
2012. okt. 7. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó számokat írsz be? Nem azért, mert azt feltételezem, hogy hülye vagy, hanem mert sose lehet tudni. 7 jegyű azonosító, plusz a jelszó, amit a bankban megadtál.
2012. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, jókat írok be, 100 szor leellenőrzöm. de mégse jó. OTPdirekt szerződésében számlajogokkal kapcsolatos probléma merült fel. ezt írja ki.
2012. okt. 7. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!