Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor tudom meg, hogy megkapom...

Mikor tudom meg, hogy megkapom-e a diákhitelt?

Figyelt kérdés
Szeptember elején adtam be az igénylést, hétfőn kaptam meg direkt kódom, de még mindig azt írja ki lekérdezésnél, hogy nem történt TO egyeztetés. Van olyan, hogy elutasítják? Aktív a jogviszonyom is.
2012. szept. 27. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Én emiatt írtam nekik a hét elején egy mailt, mert én is furcsálltam, hogy ugyan már 3hete eladtam a papírokat és rá 4napra megkaptam a direkt kódom még semmi sem történt.

Annyit írtak, hogy a következő 2 hétben történik a TO egyeztetés, vagyis ezután gondolom ha minden rendben van rendesen 15-én küldik a pénzt.

2012. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom, aug végén leadtam mindent, kód is megjött stb. Minden nap fölnézek, eddig azt írta, hogy feldogozás alatt, to egyeztetés még nem történt. A hét elején a "feldolgozás alatt" szöveg "To egyeztetés alatt"-ra váltott, de ha lekérdeztem, azt írta, hogy még nem történt TO egyeztetés. Ma reggel megint visszaállt "feldogozás alatt"-ra, de ha lekérdeztem, akkor azt írta, hogy még nem történt egyeztetés. Ilyenkor mi lehet?
2012. okt. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nálam is ugyanez, ugrál a feldolgozás és TO között, de ugyanúgy azt írja, hogy még nem történt egyeztetés.

15-én ki kell utalniuk a pénzt, nem tudom mit ülnek rajta ennyit. :(:(

2012. okt. 6. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Én azóta nem írtam nekik mint amit még ide írtam első hsz-ben. Azt mondták, hogy 2 hétig egyeztetnek a TO-val, gondolom most uccsó héten végkép elkönyvelik és kész.

Igazából hülyeség aggódni. Hiba szerintem 2 helyen lehet igazából, 1. ha rosszul adsz le papírt a bankban ami esélytelen mivel ott átnézik és csak úgy küldik tovább.

2. Ha valami gond van a TO-n, vagy nincs meg a jogviszony bár ez gondolom egyikünknél sem áll fenn :D

Szóval ezen felül csak a diákhitelesek irodájában dől el minden, az meg csak idő. Gond a mi részünkről már nem lehet szerintem szóval kár aggódni.

2012. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
No nekem ma írta ki, hogy folyósítható de ha a lekérdezéseknél rámegyek a TO-ra még mindig azt írja, hogy nem volt TO egyeztetés :D de azért így majdnem szerdán tekintve, hogy jövő héten hétfőn utalniuk kell jó ezt olvasni xD
2012. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Dettó ugyan ez. :D

Folyósítható, de még mindig nem történt TO egyeztetés.

Hétfőn-kedden lesz pénzünk.

2012. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Linda0019 válasza:
Az tök jó. Nekem a to egyeztetés sikeres azon belül állítólag azt nem igazolták vissza hogy aktív vagyok. Na ilyenkor mi a teendő? A csaj azt mondta hát majd novemberbe kapok pénzt, mondom ez tényleg vicces...
2012. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végül utalták a pénzt?:D mert velem is ez van most...
2015. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!