Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hány millió forint hiteletek van?

Hány millió forint hiteletek van?

Figyelt kérdés
Megbántátok? Tudjátok fizetni?
2012. szept. 25. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Diákhitel kb 2,5millió, nem fizetett A-hitel 200ezer körül.

előbbit nem bántam meg,anélkül nem lenne olyan diplomám amiből nevetve kifizetem.

Utóbbit nem önszánmtamból vettem fel,anyám vetette fel még sulis voltam (megoldható),de nem fizette,nem is nálam volt a kártya,csak évekkel később került kezembe mikor már behajtónál volt.Még ennyi van belőle.

2012. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semennyi, nem bántam meg és tudom fizetni. :-))
2012. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi, inkább béreljük a lakást és félretesszük a törlesztőre valót.
2012. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semennyi, szerencsére! :-)
2012. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

9et vettünk fel chf-ben, már csak 5millió ft tőketartozás van belőle és időközben forintra váltottunk.


Nem bántuk meg, mivel így saját otthonunk van és nem albérletről albérletre vándorolunk, másnak fizetve azt a pénzt, amit a saját lakásunkra is fizethetünk.


A piacon fellelhető legjobb hitelünk van és tudjuk fizetni. :)

2012. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

7millió. + - 50-70ezerft, ahogy mozog az árfolyam.

Nem bántam meg. Még tudjuk fizetni. Szerencsére nem a fizetőképesség határán inogunk, de tudjátok, ugrik egyikőnk munkahelye, vagy hasonló külső behatás, és már is nem tudjuk fizetni.

2012. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0 millió forint, és nem bántam meg :)
2012. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sehány millió szerencsére.Inkább semmim se legyen,mind,hogy mindig azon stresszeljek mi lesz ha nem fogom tudni fizetni.

Havonta félreteszek,amennyit csak tudok a nehezebb időkre.

Így ha elromlik valami,nem hívom a providentet,h adjanak kölcsön uzsorára 80-ezret mosógépre,hanem megjavíttatom vagy veszek újat kp-re,és nem hitelre...

Sajnos nagyon sokan nem tudnak takarékoskodni,megveszik a sok felesleges cuccot,pl. cigi és hasonló baromságok,aztán sírnak hogy nem ér össze a két fizetése...

2012. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!