Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi időbe tellik, míg...

Pixi3 kérdése:

Mennyi időbe tellik, míg Magyarországról megérkezik az átutalás Németországba?

Figyelt kérdés
Helló, szüleim átutaltak a németbankszámlámra magyarországról eurót, mindezt már múlthét szerdán és ma kedd van és még nem érkezett meg. Minden kellő adatot pontosan adtam meg (5x leellenőriztem). Mi lehet a gond? Miért nem jött még meg az összeg? Mindenki azt mondja 2-3 nap. Anya azt mondta, hogy a hölgy akinél ezt intézte nem szólt hogy probléma adódott volna tehát nem értem hova lett most a pénz és várhatóan mikor jön meg? Pár órája írtam a banknak egy e-mailt, de van egy sejtésem hogy ők sem fognak tudni segíteni. Mit lehet ilyenkor tenni?

2012. szept. 18. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Már meg kellett volna érkezzen, az indító bankban kellene reklamálni.
2012. szept. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez remek... jó nagy sz*rba keveredtem akkor. Itt fogok megdögleni Németországba egy híd alatt étlen/szomjan. Októberig van csak időm befizetni a lakbért és az iskolára a szemeszter díját. Ha addig nem érkezik meg akkor végem...
2012. szept. 19. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!