Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Áruhitel munkáltatói igazolás...

Áruhitel munkáltatói igazolás nélkűl?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyobb értékű, műszaki cikket vásárolni(max 50-100 ezer)részletre lehetőleg a tescoban, vagy media markt-ban, de nincs munkáltatóim.

Elvileg ezek szerint lehet, de ez 2010-es


[link]


2012. szept. 11. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:

"az áruhitelhez szükségünk lesz annak a bankszámlának az utolsó két havi kivonatára"


Ilyen most is él. Viszont ha nincs a két bankszámlakivonaton bérkifizetés, akkor nem kapod meg a hitelt.

2012. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem nagyon értem. Mi az a bérkifizetés?
2012. szept. 11. 23:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha arra értetted, hogy az utolsó két hónapban volt e utalva pénz a számlaszámra, akkor igen. Már több mint egy éve arra a számlaszámra jön minden hónapan a segély.
2012. szept. 11. 23:46
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Itt azt írja csak munkáltatóival lehet a tescoban :( Most akkor melyik az igaz?

2012. szept. 12. 00:38
 5/8 anonim ***** válasza:

"Mi az a bérkifizetés?"


Amikor a munkabért átutalják, az átutalási közleménybe bele szokták írni például azt, hogy "Munkabér, szeptember", vagy "Munkabér, 09". Ez rajta van a kivonaton is, ezért fogadják el a bankszámla-kivonatot hiteligénylésnél. Persze ezt nem mindenhol és nem folyamatosan. A Tesco is sokszor más bankokkal van éppen kapcsolatban, a hitelt nem maga az áruház adja. Néha csak 1-1 akcióra vannak "munkáltatói nélküli" hitelek.


"Már több mint egy éve arra a számlaszámra jön minden hónapan a segély."


Segélyre biztos, hogy nem fognak hitelt adni.

2012. szept. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is büszke lennék arra, hogy adócsaló vagyok.....
2012. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

„Szeretnék nagyobb értékű, műszaki cikket vásárolni ….. Mi az a bérkifizetés? .... Már több mint egy éve … jön minden hónapan a segély”


Magyarország, én így szeretlek...

2012. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Látom szerettek offolni, és a moderátor is megengedi. Gratula... -.-"
2012. szept. 14. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!