Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Direkt belépésnél mindig...

OTP Direkt belépésnél mindig küld sms-ben egy azonosítót. Ezekért az sms-ekért fizetni kell?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha átutalsz akkor küld csak, de azt is ingyen! Belépésnél, nem küld!
2009. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ez nem teljesen igaz így szerintem. Amikor küldik az sms-t akkor nem fizetsz, de (nekem) minden hónapban küldenek egy sms-t, amiben benne van, hogy ÜZENETDÍJ (amit szépen le is vonnak a számlámról), és ez az OTP által kiküldött sms-ek számától függ, hogy mennyi. De lehet, hogy attól is függ milyen számlában vagy. (Én még Junior).
2009. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De küld belépésnél is!
2009. júl. 30. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Belépésnél nem küld! Szerzödéskötésnél kaptàl egy azonositot, azzal tudsz belépni mindig! Ha àtutalsz akkor küld egy smst, azért nem fizetsz! Ha pénzt veszel fel vagy kapsz, ha csak nem az otp.ben ügyintézés közben történik, akkor smst küld, ezekért kell fizetni!
2009. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hidd már el, hogy küld belépésnél is!!!

Beírom az azonosítóm, a jelszót, számlaszámot, majd amikor továbblépnék bejön egy "Bejelentkezés jóváhagyás" ablak, alatta sms-ben kapott jelszó, és már jön is a 8 számból álló jelszó sms-ben! Csak ha beírom, akkor enged tovább lépni!

2009. júl. 31. 17:11
 6/9 anonim válasza:
57%
Lehet kérni az SMS-knél limitet, hogy ne kapj minden kis vacak összegről SMS-t, ami után fizetsz. Pl állítasd be, hogy 1000,- Ft feletti összegekről kérsz csak értesítést, máris kevesebb üzenetdíjat fizetsz ( egy OTP-s dolgozó)
2009. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

...ja, és kérhet a belépésnél is azonosítót, ha a szerződés úgy lett beállítva.Lehet rajta módosíttatni, hogy csak az aktív tranzakcióknál kérjen azonosítót

(az előző OTP-s)

2009. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Én tudom otthon módosítani, vagy be kell mennem hozzá személyesen?
2009. aug. 24. 18:21
 9/9 anonim válasza:
1000 ft limit??? én 50-ezret állítottam be kedves otps zs... rühellem ezt a sz@r otp-t sajnos rájuk vagyok kényszerülve ott húznak le ahol tudnak... akkor ezek szerint csak az otp direktbe való belépés pénzbe kerül vagy nem?
2012. jan. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!