OTP junior max megéri?

Figyelt kérdés

gondolkodom még a Cibezz-en...vagy van esetleg vmi más ami szóba jöhet? (19 éves tanuló vagyok)


atm-ek a lakóhelyemen nagytöbbségben otp-s...csak ennyi szól mellette.


2009. júl. 27. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly nyitottam OTP junior számlát, mikor főiskolára mentem. Nem volt semmi bajom vele, és teljesen ingyen volt. Nem volt számlavezetési díj, és kártyadíj sem. 20L
2009. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

a junior maxnál levonnak tőled ha automatából veszel fel, mindig. ha otpből, akkor kevesebbet, ha nem otpből, akkor pofátlanul sokat.


ajánlom figyelmedbe az erste szemeszter csomagot, ott minden ingyen van az atmes pénzfelvétet kivéve, és minden vásárlás és pénzfelvét után smst küldenek neked a tranzakcióról (ingyen). ja és a havi első pénzfelvét erstés atmből ingyen van, a többi kb ugyanaz mint a otp.


ami viszont mégjobb, az unicredit, ott 90 a számlavezetési dij, viszont akárhányszor ingyen vehetsz fel unicredites automatából, és a havi első pénzfelvét ingyenes bármelyik másik automatából. szóval végülis az unicredit jobb, de én az ersténél vagyok mert ott jobban néz ki a dombornyomott kártya :)

2009. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
MKB Student a legjobb, minden ingyen van, havi két ATM is bármelyikből. ennyi.
2009. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Cibezzet javaslom, ott is minden ingyen van, számlavezetés, bármely ATM-ből havi két kpfelvét, ingyenes utalások bankon belül és kívül, ingyenes netbank stb.

Emellett tudsz igényelni a CIBEZZ Kultiprogram keretében ingyen jegyet is (pl. Sziget, Volt fesztivál, színház- és mozijegyek stb.)

2009. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!