Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudom itthonról megnézni...

Hogy tudom itthonról megnézni a banki egyenlegemet?

Figyelt kérdés
Várok egy kis összeget a bankszámlámra, amit a napokban kéne megkapnom, és az lenne a kérdésem, hogy számítógépen keresztül hogy lehet megnézni? Erste bankos vagyok, néha kapok egy bankszámlakivonatot emailben, de ilyet nem lehet valahogy kérni? Vagy egyből kapok emailt, ha megkaptam a pénzt?

2012. aug. 30. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Meg kell igényelni az ERSTE-nél, hogy Netbank-os legyél. Ekkor adnak egy Netbank azonosítót, a felhasználó nevet és a jelszót azt már te adhatod meg tetszőlegesen. Már nem emlékszem, hogy nekem mikor aktiválódott, de szerintem már aznap be tudtam lépni, amikor igényeltem. Meg kell hozzá mobiltelefonszám is, mert Netbank belépéskor küldenek SMS-ben egy biztonsági kódot, azzal lehet belépni.

Nem akarom reklámozni, de szerintem nagyon hasznos, érdemes megigényelni.

E-mail-ben nekem is csak a számla kivonatot küldik, az utalásokról nem jön külön üzi. Ha nem igényled meg, akkor automatánál egyenleg lekérdezés, jobbat nem tudok.

2012. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!