Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártyáról paypalra hogyan...

Bankkártyáról paypalra hogyan rakjam át a pénzem?

Figyelt kérdés

Segítség, elment a számlámról a pénz, viszont a paypaolmon nem jelent meg az összeg. valamit elrontottam, de mit????

valaki írja meg nekem pontosan lépésről lépésre hogyan kell ezt csinálni és hogyan szerezzem vissza a pénzemet amit lehet rossz helyre utaltam!!!



2012. aug. 28. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Elárulnád, miért kell a PayPal számládra utalnod pénzt?!...

Semmi értelme nincs!...

2012. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert arról akartam vasarolni
2012. aug. 28. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Vártál pár napot közben? Lehet, hamarosan megjelenik a pénz. Amúgy először is ellenőrizd, hogy pontosan hova utaltad a pénzt, nézd meg a tranzakciót az előzmények között. Aztán fordulj a bankodhoz, és kérj tőlük segítséget (bankfiókban vagy telefonon).


Ha a PayPalhoz ment a pénz, csak mondjuk elfelejtetted a közleményben feltüntetni azt az azonosítót, amit kérnek, akkor írhatsz a PayPalnak is.

2012. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Közleménybe leírtad az azonosítót?

Egyébként ha sima utalással küldted a pénzt számláról, akkor 2-3 nap mire megérkezik.

Ha bankkártyád van akkor meg csak csatolni kell paypalhez és semmit nem kell utalni mert a kártyáról vonja le fizetéskor. Sokkal gyorsabb és egyszerűbb.

2012. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valszokat, nem írtam közleményben semmit. Oda kellett volna írni azt a transfer ID-t??? Írtam nekik de nem látok választ.

oké hogy kell vásárolni úgy hogy nem utalok pénzt???össze van csatolva a bankkártyámmmal, a 4jegyu kódot is megadtam..

szerintetek vissszakapom az elveszettt összeget? Paypalnak utaltam az tuti.

2012. aug. 28. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:

A PayPal-fiókodban le van írva, hogy pontosan milyen azonosítót kell beleírnod a közleménybe, ha utalással töltöd fel, legközelebb azt ne felejtsd el beírni.


Valószínűleg maguktól visszaküldik amúgy a pénzt egy idő után, mivel így hibás utalásnak számít, amit mindig visszautalnak (költségek levonása után persze).

2012. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a bankkártyád már csatolva van és működik, akkor egyszerűen mikor fizetsz arról vonja le a pénzt. Semmit nem kell tenned külön.
2012. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most már minden világos!!! Köszönöm a válaszokat!! Remélem hamar visszajön a pénz!
2012. aug. 28. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!