Az OTP Junior Mastercard Sajatkartyaval lehet kulfoldi webaruhazakbol devizaban vasarolni?

Figyelt kérdés
Ft alapu a szamlam,de ugy tudom h az euronak megfelelo forintot huznak le..es 1 valami amit nem ertek, a dombornyomat feltetlenul szukseges ? mert az enyem mintha nem lenni olyan..szoval a szam meg a nevem kivan kicsit domborodva de nem annyira , szoval google kepeken jobban ki van ha rakeresek..:/ (1 hete van meg a kartyam) ugh nem vagyok nagyon okos meg ebben a dologban..segitsegeteket elore is koszonom.:)

2012. aug. 13. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
A te kártyád nem dombornyomott, de internetes vásárlásra alkalmas, bármilyen pénznemben.
2012. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ígyvan általában nem kell dombornyomás.

Nekem is ilyen kártyám van eddig mindenhol elfogadták.

2012. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kártyád lila színű, és PayPass?
2012. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem...olyat kertunk es kepet hozza..de az otps no egyaltalan nem szolt h a paypassosra nem lehet kepet..szoval amikor kikuldtek meglepodtem h nem paypassos...:// pedig azt kertuk...demind1mar..:/ miert ?
2012. aug. 14. 19:20
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszoloknak!! :))
2012. aug. 14. 19:21
 6/9 anonim válasza:
Nekem is tegnapelőtt érkezett meg, akkor ezzel külföldi oldalról is lehet vásárolni? (pl.: Ebay)
2012. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én vásároltam vele ebayről. De oda érdemes PayPalt regisztrálni, mert biztonságos és az ebay is preferálja.

Regisztrálsz összekötöd vele a bankkártyádat, levon 400 ft-ot ellenőrzés céljából. Pár nappal később a számládon megjelenik a levonás, közleményben egy kóddal. Azt a kódot meg kell adni a paypalon ezzel ellenőrzi hogy te felügyeled azt a számlát aminek a bankkártyáját megadtad. Utána jóváírja a 400 ft-ot.

2012. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, mert nekem a régi kártyám eltört, és már ilyen paypass-t küldtek helyette, és gondoltam, ha neked is ilyened van, akkor lehet, hogy én is tudok vele a neten fizetni.
2012. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Köszönöm!!!
2012. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!