Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H-s Maestro kártyával hogy...

K&H-s Maestro kártyával hogy lehetne utalni valamilyen Sportfogadó irodához?

Figyelt kérdés
Lenne nekem egy olyan problémám hogy a skrill-en szeretnék számlát nyitni de nekem K&H új Maestro kártyám van és a maestro-t ahogy láttam nem is lehet kiválasztani, vagy esetleg lehet valahogy csak én nem tudok róla? Vagy ha nem így akkor hogy tudnék ezzel a kártyával valamilyen fogadó irodánál fogadni mindegy melyiknél? Bwin az nem támogatja a maestro-t, a bet365 el az a baj hogy K&h és az meg a szerencsejátékot nem támogatja :S sajnos Pedig most nyitottam ezt a kártyát nem szeretnék újat nyitni.

2012. aug. 2. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

A Maestro kártyákat a neten nem túl széles körben lehet használni, bár terjednek.

Valószínű ott sem ahol te akarod.

És tényleg van olyan is amikor a bank a szerencsejátákos, fogadós oldalak használatát tiltja le, függetlenül a kártya típusától.


Ezzel a kártyával nem fogsz tudni. (Amit az is jelez, hogy a Maestro nincs ott a listán, ahogy te mondtad.)

2012. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bankkártyával feltölteni, vásárolni lehet, utalni nem. Így más nem marad, mint a bankszámlád, ha az oldal elfogadja az abaqoos-t, akkor banki időn belül 5 perc alatt megérkezik a pénz, onnan pillanat alatt be lehet küldeni az irodához.


Máskülönben utalással küldj pénzt skrill-re, csak az lasabb, általában két banki nap alatt érkezik meg.

2012. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!