Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Western unionon keresztül...

Western unionon keresztül utalnának nekem neten keresztül, honnan tudom, hogy a pénzem biztosan meg fog érkezni?

Figyelt kérdés
Tehát tudom meg kell adnom a nevem lakhelyem meg még pár dolgot, és azonnal felvehetem a pénzt, de mi a biztosíték rá, hogy el is utalják? Én pl egy privát skype showt csinálnék, de persze nem ingyen, és pénzt ígérnek WU-on keresztül, van e valami, amivel meggyőződhetek arról, hogy ő előre kifizet? Kód, valami..nem tudom ?
2012. júl. 31. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs rá semmi garancia!
2012. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
paypal. Nem WU. Ott látod, ha kaptál pénzt.
2012. aug. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy WU-n megkaptad-e a pénzt csak úgy derülhet ki, hogy lemész a sarki WU-hoz és megkérdezed jött-e neked pénz. Elvileg azonnal felvehető.
2012. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" lemész a sarki WU-hoz és megkérdezed jött-e neked pénz"


Így van, és megmondják, hogy igen. De azt nem mondják meg, hogy mennyi. Az átverés úgy megy, hogy kérsz valamiért $100-t. Elküldenek neked $1-t, de azt mondják, $100-at küldtek. Lemész a WU-hoz, megkérdezed, jött-e pénz. Azt mondják, igen, de nem veheted fel egy bizonyos kód nélkül. Megörülsz, elküldöd a terméket, vagy teljesíted a szolgáltatást, ekkor megadják neked a kódot. Elmész a pénzért, és kiderül, csak $1-t kaptál. Bukta.

2012. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem,. köszönöm
2012. aug. 1. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!