Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Apámnak tartozása van ami a...

Apámnak tartozása van ami a végrehajtóhoz kerül, bejöhetnek az én szobámba is?

Figyelt kérdés
A ház ahol lakunk nem az apám nevén van, csak ide van bejelentve. bejöhetnek a végrehajtók az én szobámba is és kinyittathatják a szekrényemet, vagy csak az ő helyiségébe?
2012. júl. 1. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem mehetnek be!
2012. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Mivel az a hely nem az apád nevén van és ha csak ideiglenesen van bejelentve az ajtónál tovább nem is mehetnek. Ilyenkor a legkönnyebb csinálni azt hogy azokat a dolgokat amik apádé simán letagadhatjátok hogy az övé és mondhatjátok hogy a tiéd anyukádé vagy a lakás tulajdonosáé. A végrehajtók nyilván csak kérdezősködni fognak meg figyelmeztetik őt egyéb dolgokról.
2012. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
amiről feltételezhető, hogy az övé, azt viszik. Kivéve, ha tudod bizonyítani, hogy adott dolog nem az övé..
2012. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Az utolsó válaszoló írta helyesen és sajnos elvileg bemehetnek a Te szobádba is.
2012. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A ház az én nevemen van, apám csak be van ide jelentve de állandóra. Így is bejöhetnek? Akár az én szobámba is? Kinyittathatják a szekrényemet meg elvihetik a házamból a cuccaimat is? (müszaki cuccokért aggódok a nagyobb értéküekért) amihez apámnak semmi köze! de ezt nem tudom számlával igazolni. :(
2012. júl. 1. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
jelentkezzen ki onnan aztán kész
2012. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha be van jelentve állandóra, akkor igen, az egész lakásban körülnézhetnek és amiről feltételezik, hogy az apádé (logikusan a végrehajtó foglalni akar, így MINDENRŐL feltételezni fogja...) és te nem tudod hitelt érdemlően (számlával) bizonyítani, hogy a tied azt viszik.


Apád jelentkezzen ki gyorsan vagy írjatok kamu adás-vételi szerződéseket gipsz jakab névre a nagyobb értékű elektromos cuccokról.

2012. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!