Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki hallott már a Pioneer...

Valaki hallott már a Pioneer bankkártyáról?

Figyelt kérdés
Valami külföldi online bank vagy vmi pénzintézet bocsátja ki, a munkaadó akarja oda utalni a fizut, mert akkor elv nem szükséges adózni utána, azt mondja aki ott dolgozik, mindenki oda kapja. Ha tudtok valamit erről a dologról szívesen fogadom.

2012. jún. 14. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Fun fact: minden magyarországon keresett bevétel adóköteles. Ja, hogy elcsaljuk, aha.


Amúgy nem tudom a választ, csak javaslom, hogy ezt annyira ne hangoztasd, mert megütheted a bokád. Meg a munkáltató is.

2012. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
senki se mondta h akarjuk, csak h elvileg nem kell. mert nem látja a nav a külföldi számlamozgást. mind1 nem ez a lényeg. a lényeg, ha hallottál róla vmit akkor légy szíves osszad meg velem, mert nem nagyon találtam semmit, ha meg semmit se tudsz róla, de hozzá akarsz szólni, akkor inkább kapard a falat. kösz.
2012. jún. 14. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az utalás dönti el, hogy kell-e adózni vagy sem.

A "valami külföldi online bank"-nál én biztos nem nyitnék számlát.

2012. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem van. Teljesen korrekt.
2013. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!