Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnék pénzt küldeni...

Hogyan tudnék pénzt küldeni amerikai webáruháznak? Egy kimondott esetről van szó.

Figyelt kérdés

USA-ból szeretnék terméket venni, de nem fogadják el a hitelkártyámat, mert elektron, és paypalt sem támogatják.

Helyette küldtek egy ilyet, de sajnos nem tudom ezzel mit kell tennem, kérem segítsetek:


"Please send in a Bank Draft in U.S. funds, payable to Sideshow Collectibles. The funds should be sent to Sideshow via a traceable method, no later than June 20, 2012 otherwise we will have to cancel your order.


The address to send the Bank Draft to is underneath my signature file and please be sure to refer to the order number so that we know what the bank draft goes to.


If you should have any further questions please feel free to contact me.



Jeff Dean

Processing Coordinator


Sideshow Collectibles

2630 Conejo Spectrum Street

Thousand Oaks , CA 91320 USA "



2012. jún. 6. 18:23
 1/1 macintosh ***** válasza:
Szerintem ha nem fogadják a PayPal-t akkor ne foglalkozz velük,mert átverés is lehet. Ha elôre elutalod így a pénzt, lehet sosem látod vissza és az árut sem küldik el és bukta. Én nem tenném!
2012. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!