Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes diákszá...

Melyik banknál érdemes diákszámlát nyitni?

Figyelt kérdés

Szeptembertől kezdek a suliban, és kell bankszámla is amire utalják a pénzt. Melyik banknál érdemes diákszámlát nyitni? (A ráérkező pénzt nem áll szándékomban levenni jó pár hónapig, mert gyűjteni szeretném, de ha szükség lesz rá, persze fogok kivenni hamarabb)

Olyat szeretnék amihez csak én férhetek hozzá, más nem vehet le róla pénzt. (17 éves vagyok, szept. 2.-án töltöm a 18-at)

A Polgári takarékszövetkezetről mi a véleményetek?

(Az OTP-ről sok negatívat hallottam, és ott nem is szeretnék nyitni)

Lehetőleg olyan legyen ami ingyenes, már mint a számla nyitás, és nem vonnak le sok kezelési költséget stb... Ugyanis nem olyan hű de sok pénzt fogok rá kapni... 25 körül.


2012. jún. 6. 12:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!