Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha GYED-en vagyok és most...

Ha GYED-en vagyok és most veszünk lakást (a férjem a hitelfelvevő), melyik banknál tudjuk felvenni a hitelt a legkedvezőbb feltételekkel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 21:43
 1/1 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

szia, ennyi infó alapján nem fogsz megfelelő választ kapni. Ahhoz, hogy választ kapj (normálisat)a következő adatok kellenek: férjed igazolható nettó havi jövedelme, Neked a gyeded. Milyen havi törlesztőitek, hiteleitek, kötelezettségeitek vannak. Ingatlan irányítószáma, ház vagy lakás? tégla vagy vályog? Hány gyerkőc van? Mekkora a vételár, mennyi a hitelösszeg és mennyi futamidőre vennétek fel.

ha ezeket megírod, akkor meg tudom mondani, honnan érdemes ajánlatot kérni. :)

2012. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!