Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SEHOL NINCS MEGADVA A CETELEM...

Cicek kérdése:

SEHOL NINCS MEGADVA A CETELEM BANK SZÁMLASZÁMA! Milyen számlára utaljak?

Figyelt kérdés
Cetelem online áruhitellel vásároltam lassan egy hónapja, de csekkeket nem kaptam! Félő, hogy "direkt" ne küldik, hátha már az elején hátralékos leszek, ezért én utalnám nekik, de sehol nem találok számlaszámot!
2012. jún. 4. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, hogy nem kaptál csekket. Lehet, hogy csak cím elírás, vagy ilyesmi. Direkt nem csinálnak ilyet, nem érdekük, hogy hátralékos legyél. Jobb, ha felhívod őket, mint ha elküldöd a pénzt valamilyen számlaszámra, aztán ki tudja odaér-e. Sztem hétvégén is van telefonos ügyfélszolgálatuk.
2012. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocs, nem is hétvége van, meg vagyok kavarodva, mert nekem most vasárnap-hétfő a szabadnapom, és teljesen vasárnap hangulatom van ma. Az ügyfélszolgálat száma: (061) 458-6070.
2012. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
utald nekem
2012. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyik lehetőség, hogy még nincs fizetési határidő (nekem is volt áruhitelem, és mindig hónap 12-én volt a fizetés).


Másik lehetőség, hogy csoportos beszedést írtál alá és akkor a számládról fogják leemelni az aktuális részletet.

2012. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A call center szerint lejárt a személyim, amikor igényeltem a hitelt (erre én is most jöttem rá) és a nevem is el van írva -két keresztév helyett egy! Ezért küldjem meg nekik a jogsim másolatát (vagy új személyi), ők majd új szerződét küldenek, amit majd aláírok, és onnét indul a hitel! Azaz még egy hónap múlva! Na most ez jó is, meg nem is, de arra a kérdésemre, hogy van e hitelem náluk, arra nem kaptam választ! :)

2012. jún. 5. 18:25
 6/10 anonim válasza:

www.e-cegjegyzek.hu/


Ide beírod, hogy Magyar Cetelem, kiválasztod tárolt cégkivonatot és itt megtalálod a kért információt.

Cég pénzforgalmi jelzőszáma: 16710014-00010009-00000000

2014. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Sziasztok, azért írok, mert én is itt véltem megtalálni a választ a kérdésemre a Cetelem bankszámlaszámával kapcsolatosan,és talán másoknak majd segíteni fog a következőkben az én esetem.

Áruhitelem van, és valami hiba folytán a bank nem fogadta a vásárláskor megkötött csoportos beszedési megbízást, ezért a hiteltörlesztésem késlekedett. Mivel a bankomba nem volt időm elmenni lerendezni ezt, keresgéltem a bankszámlaszámot, és a kérdés feltevőjéhez hasonlóan sehol sem találtam, amíg erre az oldalra el nem jutottam.

Nagyon megörültem, és el is utaltam a pénzt a fenti bankszámlaszámra. Aztán egy-két nap múlva felhívott valami behajtó, egy abszolút robothangú néni, aki szóhoz sem hagyott jutni, és nekem szegezte a kérdést, hogy el tudok-e menni a bankba a csoportos beszedési megbízást elintézni, igen vagy nem... Kérdeztem, hogy megkapták-e az elutalt összeget, de semmire sem válaszolt, őt csak a csoportos megbízás megkötése érdekelte.

Következő nap felhívtam a Cetelem telefonos ügyfélszolgálatát, ahol nagyon kedvesen segítettek, és elmondták, hogy a bizonylatot be kell mutatni (küldeni e-mailben), és akkor átvezetik az összeget a megfelelő bankszámlaszámra.

Tehát a lényeg, hogy őket bátran ajánlom, hogy lehet hívni, mert ilyen esetben nagyon segítőkészek.

2014. ápr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
16710014 - 00010009 - 00000000
2014. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
00
2014. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sutty válasza:
Most beszéltem velük hasonló okokból, minden hitelnek egyedi számlaszáma van, fel kell őket kérni, hogy megmondják a tiéteket. Bár gondolom, azóta már ötször lejárt :D
2016. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!