Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek magyarországon...

Szerintetek magyarországon melyik a legelfogadhatóbb bank?

Figyelt kérdés

az OTP, a Cofidis, a Raiffeisen, a CIB, a CITI, netán az Erste?

nektek melyik vált be?


2012. jún. 2. 11:43
 1/8 A kérdező kommentje:
az UniCreditről mit tudtok?
2012. jún. 2. 11:46
 2/8 A kérdező kommentje:
Én például az Allianzról nem sok jót hallottam.
2012. jún. 2. 11:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen szempontól. Lakossági vagy vállalkozói-, megtakarítás vagy hitel kondíciók vagy rugalmasság, megbízhatóság szempontjából?
2012. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem unicreditnél van a legtöbb számlám, (folyó, befektetési, magán és céges) én meg vagyok velük elégedve. szinte minden ingyenes a számlávalkapcsolatban, és a kondicióik is jók.

a többit annyira nem ismerem,azt tudom az otp rohadt drága

2012. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én OTP párti vagyok, itt a többség szidni szokta. Nekem ingyenes az átutalás, netes csekkbefizetés, havonta egy kp felvétel. A számlavezetés díja 499.-/hó, a bankkártya ingyenes.
2012. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 2. 13:58
 7/8 anonim válasza:
Az előttem szólok véleményei közül nagyon igaz megállapítás volt az, hogy attól függ, milyen szempontból. Erre vannak a független pénzügyi tanácsadók, akik ebben segítenek ( persze az ingyeneseknél jobban megéri ezt igénybe venni). Vannak ilyen kapcsolataim, szerintem korrektek, ha gondolod szólok ismerősömnek, hogy keressen fel, ha van rá igény...:)
2012. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A cetelem semmifelekeppen..
2012. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!