Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankszámlát szeretnék nyitni,...

Bankszámlát szeretnék nyitni, mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

Elmúltam 18. OTP juniort szeretnék mert nincs számlavezetési díj. Tudtok más, jobb bankot?


Mit vigyek magammal? (a számlát majd 3 hónap múlva használnám, továbbtanulás miatt Pesten, most csak betennék pénzt.)


2012. máj. 31. 21:07
 1/5 medve5 válasza:
Személyi igazolvány,lakcímkártya.
2012. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pénz nem kell pl. 1000 forint h legyen valami a számlán vagy 0 ft-al is megnyitják? Bankkártyáért kell fizetni?
2012. máj. 31. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szükséges pénzt betenni és nem kell fizetni a kártyáért.
2012. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem egy pénzügyi tanácsadótól tudnál komolyabb tervezetet kapni, hogy hova érdemes menni, nekem is volt ilyenben részem, ismerősömnek nem kell fizetni érte, ha érdekel, akkor írok egy telefonszámot, és fel tudod őt hívni.
2012. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Köszi, szerintem nem hívom fel a tanácsadót. :)

2012. jún. 3. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!