Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen internetes bankkártyát...

Milyen internetes bankkártyát ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
14 vagyok, takszövös kéne, google playen szeretném használni hogy tudjak progikat venni
2012. máj. 29. 14:11
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Minden dombornyomott kártya alkalmas netes fizetésre, ezek éves díja általában magasabb (kb 5000 Ft).

Ha Takarékszövetkezetes kell akkor menj be és kérdezd meg mit tudnak ajánlani van neked.

Mivel 14 vagy lehet, hogy neked még nem lehet, esetleg szülőknek, vagy szülői beleegyezéssel.

2012. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor maestro kártyával is lehet nete fizetni?
2012. máj. 31. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elektronikusak közül is szinte minddel lehet neten fizetni.


De pont a Maestrot nem ajánlom, mert nem mindehol fogadják el, főleg külföldön.

Visa vagy MasterCard ezek mindenhol jók.

2012. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lacimano válasza:

Tuképp bármilyet, de egy dolog nagyon jó, ha elkülönített számlaszámon fut a fő számládtól.

Ez azért jó, mert ha netán ellopják a kártyaadataid akkor sem tudnak vele visszaélni, mivel nincs mogötte pénz csak mikot Te akarod.


Üdv: Laci

2012. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, úgy gondoltam hogy nem a főszámlán lesz, hanem egy alszámlán. Az Apple AppStore elfogadja a Maestrot?
2012. máj. 31. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!